+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Status quo hamuje cyfrowy biznes

Przez ostatnie 30 lat sieci łączyły użytkowników z aplikacjami wykorzystując centra danych, które były otoczone zabezpieczeniami w celu ochrony danych i aplikacji przed zewnętrznymi zagrożeniami. Aplikacje jednak przeniosły się do chmury, IoT staje się coraz bardziej powszechny, a użytkownicy łączą się z każdego miejsca na świecie. Bezpieczeństwo sieci nie jest już w stanie spełnić swojego podstawowego zadania jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa, a zamiast tego zwiększa złożoność i koszty biznesu.

Nowa rzeczywistość

Więcej aplikacji funkcjonuje poza
centrum danych

Wrażliwe dane znajdują się w wielu usługach w chmurze

Użytkownicy łączą się z każdego miejsca na świecie

SASE: Architektura dla chmury i mobilnego świata

Secure access service edge (SASE) to nowy model bezpieczeństwa specjalnie zdefiniowany przez firmę Gartner w celu sprostania wyzwaniom z którymi organizacje mierzą się w nowej rzeczywistości.

“Secure access service edge jest nową ofertą łączącą kompleksowe możliwości sieci WAN z kompleksowymi funkcjami bezpieczeństwa sieci (takimi jak SWG, CASB, FWaaS i ZTNA) w celu wsparcia dynamicznego i bezpiecznego dostępu, czyli potrzeb cyfrowych przedsiębiorstw .” – Gartner

Platforma bezpieczeństwa Zscaler Cloud jest usługą SASE od podstaw dla zapewnienia wydajności i skalowalności. Jako globalnie rozpowszechniona platforma użytkownicy mają zawsze szybki dostęp do swoich aplikacji, a dzięki współpracy z setkami partnerów w głównych centralach wymiany ruchu internetowego na całym świecie zapewnia ona optymalną wydajność i niezawodność dla Twoich użytkowników.

Co Zscaler SASE może dla Ciebie zrobić?

Redukcja kosztów i złożoności działu IT

Rozwiązanie łatwe do wdrożenia i zarządzania jako zautomatyzowana usługa dostarczana w chmurze. Nieskończone skalowanie i funkcjonowanie w samej strukturze Internetu, umożliwiające cyfrową transformacje bez długu technologicznego z przeszłości.

Dostarczenie wspaniałych wrażeń użytkownikom

Zapewnia egzekwowanie polityki bezpieczeństwa z punktów najbliższych dla użytkownika —z pośród 150+ lokalizacji, aby oszczędzić zużywane pasmo i znacznie obniżyć opóźnienia komunikacji.

Redukcja ryzyka

Bezpieczeństwo jest wbudowane w strukturę platformy zapewniając, że wszystkie połączenia są sprawdzane i zabezpieczone, niezależnie od jakiego użytkownika pochodzą, z której aplikacji lub rodzaju wykorzystanego szyfrowania.

Co czyni to SASE wyjątkowym?

Natywna, architektura multi-tenant chmury, która dynamicznie skaluje się wraz z zapotrzebowaniem.

Architektura oparta na proxy dla pełnej inspekcji zaszyfrowanego ruchu.

Zapewnienie polityki bezpieczeństwa z punktów bliskich użytkownikowi, aby wyeliminować niepotrzebne opóźnienia komunikacji.

ZTNA (dostęp sieciowy w modelu Zero Trust), który ogranicza dostęp dostarczając
segmentacje natywnych aplikacji.

Zerowa powierzchnia ataku, niewystawiająca Twojej sieci i źródeł tożsamości do Internetu,
aby zapobiec celowym atakom.

Greeneris – oficjalny przedstawiciel (partner) i dostawca rozwiązań firmy Zscaler w Polsce.