+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Rozpoczęcie pracy z Zscaler jest proste

Zscaler konsoliduje rozwiązania bezpieczeństwa związane z Twoimi bramami sieciowymi w jedną zintegrowaną usługę w chmurze. Forma bezpieczeństwa jako usługi powoduje, że nie ma potrzeby wdrażania fizycznych urządzeń lub oprogramowania, którym potem trzeba zarządzać. Rozpoczęcie przygody z Zscaler jest niezwykle proste. Możesz wdrożyć usługi w zaledwie kilka minut, a następnie rozszerzać zakres rozwiązania zgodnie z potrzebami bezpieczeństwa.

Zabezpiecz

Podnieś poziom bezpieczeństwa wykorzystując Zscaler jako bramę dostępową do sieci Internet. Rozwiązanie jest szybkie do wdrożenia i nie wymaga modyfikacji infrastruktury.

Uprość

Zrezygnuj z wielu produktów, które rozwiązują tylko pojedyncze problemy. Wycofaj firmowe bramy sieciowe w swoim własnym tempie. Dzięki temu znacznie zredukujesz koszty.

Przekształć

Wdróż swoją własną sieć w chmurze, zabezpiecz dostęp SD-WAN / lokalnego Internetu, zoptymalizuj sieć i zapewnij lepsze doświadczenia użytkownikom.

Usługi Zscaler są działają na zasadzie rocznego abonamentu dla każdego użytkownika.

Zscaler upraszcza Twój budżet bezpieczeństwa i przenosi go z CAPEX-u do OPEX-u — wszystko za cenę filiżanki kawy na użytkownika na miesiąc.

Pakiety Zscaler Internet Access

Wykorzystaj usługę chmurową zapewniającą komplet rozwiązań bezpieczeństwa, eliminujący koszty i złożoność tradycyjnych zabezpieczeń sieciowych.

Professional

Niezbędny pakiet do podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Wykorzystaj chmurę bezpieczeństwa Zscaler jako bramę dostępową do Internetu i ochronę wszystkich użytkowników w sieci firmowej lub poza nią.

Szybkie wdrożenie bez potrzeby modyfikowania infrastruktury firmowej.

Business

Idealny pakiet, aby uprościć złożoność zabezpieczeń firmowych. Zawiera wszystkie funkcje pakietu Professional, a dodatkowo Cloud Application Control, Zscaler Digital Experience, CASB dla aplikacji SaaS, DLP w trybie monitorowania oraz pełny moduł Advanced Threat Proctection.

Wycofywanie urządzeń takich jak bramy sieciowe i redukcja kosztów, dzięki usłudze zapewniającej rozszerzony pakiet zabezpieczeń, aby zmodyfikować infrastrukturę firmową.

Transformation

Najlepszy pakiet, który przekształci Twoje bezpieczeństwo sieciowe. Zapewnia wszystko co jest zawarte w pakiecie biznesowym, a także Next Generation Cloud Firewall i zawsze dostępny Sandbox chmurowy.

Uruchomienie bezpośrednich połączeń z oddziałów firmy do Internetu i zabezpieczenie ich wewnątrz sieci. Jednocześnie zmniejszenie opóźnień i złożoności sieci.

Pakiety Zscaler Private Access

Umożliwia bezproblemowy i bezpieczny zdalny dostęp do wewnętrznych aplikacji działających w systemach AWS, Azure i Data Center, bez negatywnego wpływu na jakość, koszty i złożoność sieci VPN.

Browser Access

ZPA Professional Edition, stworzona z myślą o podstawowym zdalnym dostępie pracowników, to wersja wejściowa, która zawiera główne funkcje usługi ZPA. Umożliwia ona wykrywanie nieznanych wcześniej aplikacji prywatnych oraz wykorzystanie standardowego zarządzania zgodnością urządzenia, ale liczba segmentów aplikacji jest ograniczona do zaledwie kilku.

Professional

Rozwiązanie ZPA Business Edition, idealne dla pracowników stacjonarnych, zdalnych i użytkowników zewnętrznych, obejmuje wszystkie funkcje podstawowe i biznesowe. Może się ona pochwalić parą prywatnych usług ZPA Private Service Edges w siedzibie firmy, dostępem bezklientowym, obsługą wielu dostawców tożsamości, monitorowaniem stanu aplikacji oraz zwiększeniem liczby segmentów aplikacji.

Business

Ta edycja, będąca najbardziej rozbudowaną usługą ZPA oferowaną przez Zscaler, jest idealna dla pracowników, klientów B2B i środowisk aplikacyjnych. Obejmuje ona Zscaler B2B Professional (dla klientów B2B), mikrosegmentację opartą na tożsamości pomiędzy środowiskami aplikacji, więcej instancji Private Service Edge oraz nieograniczoną liczbę segmentów aplikacji.

Zrób pierwszy krok na drodze do transformacji